Victimae laudes
Suzanne Renaud, Victimae laudes, vydal Vlastimil Vokolek v Pardubicích v roce 1939, exemplář 4/120, obsahuje suchou jehlu Bohuslava Reynka; Kostel ve Svatém Kříži I, signováno a datováno vpravo dole tužkou Reynek 1939, suchá jehla/papír, 121 x 86 mm, formát sešitu 295 x 205 mm, lehce poškozené desky (Šm)
22.09.2018 - 20:00
- Dosažená cena: **
CZK 16.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 15.000,-
Victimae laudes
Aukce: | Bohuslav Reynek - Návrat/Retour |
Datum: | 22.09.2018 - 20:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |